ماهکار اشتهارد

ماهکار اشتهارد یکی از شرکت های فعال در زمینه تولیدات تیرآهن در سطح کشور می باشد. این شرکت از سال 1388 به بهره برداری رسید و توانست پس از مدت زمانی کوتاه به تولید انبوه محصولات فولادی دست پیدا کند. زمین این کارخانه دارای مساحتی در حدود 33600 متر مربع می باشد.

قیمت روز تیرآهن اشتهارد

یکی از امکاناتی که در سایت آهن آلات دی فراهم شده است مشاهده قیمت محصولات به صورت آنلاین است. تمامی تغییرات قیمت به صورت لحظه ای ثبت می شوند. کارخانه اشتهارد همچنین توانایی تولید محصولات با سایز های 16 تا 18 را دارا می باشد. از خلاقیت هایی که موجب تمایز محصولات این شرکت شده است تولید نبشی سایز ده برای اولین بار در سطح کشور است. استانداردی که برای محصولات در نظر گرفته شده است تلفیقی است از استاندارد های اروپا و روسیه.

قیمت روز تیرآهن اشتهارد

فولاد ماهکار اشتهارد

فولاد ماهکار اشتهارد تولید کننده محصولات نبشی، ناودانی و تیرآهن می باشد. تمام مواد اولیه ای که برای ساخت این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد موادی با کیفیت بالا می باشند. همچنین این مجموعه قادر به ساخت انواع مختلفی از ماشین آلات صنعتی می باشد و حتی هم تراز تولیدات جهانی نیز می باشد. تمام محصولات تولید شده پس از تولید توسط واحد کنترل کیفی مورد بررسی قرار میگیرند تا محصولی با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه شود.

قیمت تیرآهن

عکس محصول قيمت
تیرآهن 14 ماهکار اشتهارد

14

-

شاخه

کیلوگرم

-

248,000 تومان سفارش
تیرآهن 20 ماهکار اشتهارد

20

-

شاخه

کیلوگرم

-

248,000 تومان موجود نمي باشد
تیرآهن 14 ماهکار اشتهارد

14

-

شاخه

کیلوگرم

-

248,000 تومان موجود نمي باشد
نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه