کارخانه فولاد و نورد هشترود

کارخانه فولاد و نورد هشترود با مدیریت جناب مصطفی دقیقی در استان تبریز، شهرستان هشترود در حال فعالیت می باشد. این کارخانه با وسعت 4.5 هکتار در شهرک صنعتی هشترود دارای ظرفیت تولید سالیانه 250 هزار تن میلگرد است. کارخانه فولاد و نورد هشترود انواع میلگرد با آنالیزهای A2وA3 وA4 بین سایزهای 8 تا 32 تولید می کند. این کارخانه به دلیل استفاده از تکنولوژی های نوین و کارکنان مجرب و هم چنین صادر کردن محصولات به کشورهایی مانند کردستان عراق و ترکیه و ... در چند سال گذشته به عنوان صادر کننده نمونه کشور معرفی شد. این کارخانه تمرکز خود را بر روی تولید انواع میلگرد و میلگرد آجدار، مقاطع فولادی و تیرآهن، ناودانی و نبشی گذاشته است.

قیمت میلگرد هشترود

محصولات فولاد و نورد هشترود

از سری تولیدات میلگرد در دو آنالیز A2 و A3 و در سایزهای 8 تا 32 می توان اشاره کرد. میلگردهای A2، نیمه خشک بوده و در پروژه های عمرانی و ساخت و ساز از آن ها استفاده می شود. میلگردهای A3، خشک بوده و برای عملیات های آهنگری و جوشکاری اصلا مناسب نیستند. علامت اختصاری FSDCT بر روی میلگردها حک شده است و شما می توانید به راحتی آن را بشناسید.

میلگرد هشترود

قیمت میلگرد هشترود 

میلگرد یکی از اصلی ترین محصولاتی است که برای ساخت و ساز استفاده می شود. در نتیجه برای ساختن بنای محکم باید کار گذاشتن میلگرد را در همه جای بنا در نظر بگیریم. میلگرد باعث جلوگیری از خرد شدن و فرو ریختن بتن ها بر اثر هرگونه فشار خارجی مانند کششی و چرخشی می شود. کارخانه هشترود دارای استانداردهای ملی است و محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند. به دلیل کاهش و افزایش نرخ دلار و هم چنین شرایط جغرافیایی و منطقه ای قیمت فولاد و میلگرد به صورت روزانه اعلام می شود. قیمت میلگرد هشترود با توجه به اندازه، قطر و ضخامت آن تغییر می کند. هرچه ضخامت آن کمتر باشد قیمت آن کمتر می باشد. شما می توانید لیست قیمت میلگرد هشترود امروز را از سایت آهن آلات دی مشاهده کنید. هم چنین می توانید مناسب ترین و بهترین قیمت ها را در سایت آهن آلات دی مشاهده کنید و خریدی آسان و با اطمینان را تجربه کنید. با آهن آلات دی در تماس باشید.

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 16 آجدار A3 هشترود

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,850 تومان سفارش
میلگرد 22 آجدار A3 هشترود

22

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,850 تومان سفارش
میلگرد 20 آجدار A3 هشترود

20

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,850 تومان سفارش
میلگرد 18 آجدار A3 هشترود

18

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,850 تومان سفارش
میلگرد 14 آجدار A3 هشترود

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,850 تومان سفارش
میلگرد 12 آجدار A2 هشترود

12

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,850 تومان سفارش
میلگرد 10 آجدار A2 هشترود

10

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,850 تومان سفارش
میلگرد 8 آجدار A2 هشترود

8

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,850 تومان سفارش
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه
سوالات متداول قیمت میلگرد هشترود
چطور میتوانم میلگرد اصل هشترود را از تقلبی آن تشخیص دهم؟
علامت اختصاری FSDCT بر روی میلگرد هشترود حک شده است.
استانداردهای میلگرد هشترود چند است؟
میلگرد کارخانه هشترود در 2 آنالیز A2 و A3 تولید می گردد.
طول هر شاخه میلگرد هشترود چند متر است؟
به طور معمول هر شاخه میلگرد 12 متر طول دارد و در شعاع های مختلف عرضه می گردد .