جهان فولاد غرب کرمانشاه

مجتمع جهان فولاد غرب کرمانشاه یکی از شرکت های تولیدکننده تیرآهن و میلگرد است که به طور رسمی فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نموده است. این کارخانه علاوه بر این محصولات، در زمینه تولید نبشی و ناودانی نیز فعالیت می کند. این شرکت به دلیل سابقه و قدمت درخشانی که دارد در زمینه تولید تیرآهن یکی از معروف ترین ها در کشور شناخته می شود به علاوه در کار صادرات تیرآهن به خارج نیز نقش بسزایی را داشته است.

تولیدات کارخانه جهان فولاد غرب

تولید تیرآهن در هر کشوری به دلیل شرایط اقلیمی و جغرافیایی متفاوت است و به همین خاطر هر کشور استانداردهای مخصوص به خود را دارد. کارخانه جهان فولاد غرب با تکیه بر تکنولوژی های روز دنیا و با استفاده از سیستم نورد گرم توانایی تولید سالیانه بیش از 300 هزار تن تیرآهن، نبشی و ناودانی را بر اساس استانداردهای جهانی را دارد.
تیرآهن و میلگرد از جمله اساسی ترین کالاهای مصرفی در ساختمان سازی محسوب می شوند که شرکت جهان فولاد غرب سهم قابل توجهی را در تولید این محصولات در کشور داشته است. این کارخانه دارای واحد کنترل کیفی و واحد نمونه گیری می باشد که علاوه بر استانداردسازی محصولات تولیدی، وظیفه کنترل شمش های ورودی به کارخانه را نیز دارند و آن ها را از لحاظ خواص فیزیکی و شیمیایی بررسی می کنند. میلگردهایی که در این کارخانه از نظر واحد کیفیت مورد تایید قرار می گیرند، علامت اختصاری (SFJ-TC) بر روی آن ها حک می شوداین علامت مختص کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه می باشد.
این کارخانه همچنین توانسته است به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی خود گواهینامه های مطرحی چون ISO9001 و ISO4001 را در زمینه تولید آهن و میلگرد کسب نماید. تیرآهن هایی که در این کارخانه تولید می شوند از دونوع تیرآهن پهن IPB و تیرآهن نیم پهن IPE می باشد.

قیمت تیرآهن کرمانشاه

همانطور که قبلا هم گفته شد در فروشگاه اینترنتی آهن آلات دی، تیرآهن و میلگردهای کارخانه های مطرح و معتبر به فروش می رسد. در این بخش از سایت می توانید محصولات تولیدی کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه را به طور مستقیم خریداری نمایید. قیمت تیرآهن کرمانشاه در این سایت همواره به روزرسانی می شود و شما می توانید جهت اطلاع از نحوه بارگیری و هماهنگی جهت مقدار سفارش خود با واحد فروش سایت آهن آلات دی تماس حاصل نمایید.

قیمت تیرآهن

عکس محصول قيمت
تیرآهن 16 فابریک فولاد غرب

16

-

شاخه

کیلوگرم

-

248,000 تومان سفارش
تیرآهن 14 فابریک فولاد غرب

14

-

شاخه

کیلوگرم

-

248,000 تومان سفارش
نتایج 1 تا 2 از کل 2 نتیجه