فولاد نوین ابهر

کارخانه فولاد نورد نوین ابهر در سال 1389 تاسیس شد و و فاز اول آن در اسفند ماه سال 1390 به بهره برداری رسید. محصولات تولیدی کارخانه شامل انواع شمش فولادی را می توانید در سایت سامانه متمرکز آهن آلات دی مشاهده نمایید. با اجرایی شدن فاز اول پروژه 35 نفر و در فاز دوم 150 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شده اند.

قیمت میلگرد نوین ابهر

کارخانه میلگرد نوین ابهر با هدف شناخت صحیح بازار و نیاز های مشتریان اقدام به راه اندازی خط تولید انواع میلگرد نموده است. ظرفیت تولیدی این کارخانه 150000 تن در سال می باشد در حال حاضر این کارخانه واقع در زنجان، ابهر و شهرک صنعتی شریف می باشد. محصولات میلگرد تولیدی این کارخانه دارای سایز 16 تا 22 میلی متر است. اکثر نیروهای فعال در این کارخانه نیرو های جوان و متخصص هستند. Navardnovin نام اختصاصی میلگرد های تولیدی در کارخانه ابهر است و شما می توانید محصولات تولیدی این کارخانه را با این نام تشخیص دهید.

قیمت میلگرد نوین ابهر

در صورتی که قصد خرید میلگرد نوین ابهر را دارید می توانید لیست تمام محصولات را در سایت سامانه متمرکز آهن آلات دی مشاهده نمایید. همانگونه که می دانید انواع مختلفی از میلگرد در بازار موجود می باشد که در صورت خرید این میلگرد ها می بایست علاوه بر برند حک شده در میلگرد ها به نوع میلگرد هم توجه ویژه ای داشته باشید. تشخیص میلگرد ساده از دو نوع دیگر راحت تر می باشد. شما می توانید محصولات این کارخانه را از طریق سایت جامع سامانه متمرکز آهن آلات دی خریداری نمایید. در صورت وجود هرگونه پرسش در رابطه با فرآیند خرید محصولات می توانید با کارشناسان پاسخگوی ما تماس حاصل فرمایید.

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 20 آجدار A3 فولاد نوین ابهر

20

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 18 آجدار A3 فولاد نوین ابهر

18

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 16 آجدار A3 فولاد نوین ابهر

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 14 آجدار A3 فولاد نوین ابهر

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
نتایج 1 تا 4 از کل 4 نتیجه