فولاد معراج کردکوی

کارخانه فولاد معراج کردکوی با مدیریت جناب نوید فتحی معراج واقع در استان گلستان، شهرستان بندر گز سال 1387 تاسیس و از سال 1388در حال فعالیت می باشد. ظرفیت تولید این کارخانه در طول یکسال 300 هزار تن می باشد. این کارخانه در راستای تولید انواع میلگردهای ساده و آجدار با هدف زیاد شدن ظرفیت تولید در مسیری برنامه ریزی شده حرکت می کند. از سری این اهداف می توان به صادر کردن محصولات به کشورهای آسیایی از جمله ترکیه، عراق، ارمنستان و ... اشاره کرد. فولاد معراج کردکوی جزء کارآفرینان پیشتاز در استان گلستان به شمار می آید.

قیمت میلگرد معراج گلستان

محصولات فولاد و میلگرد معراج گلستان

کارخانه فولاد معراج، میلگردهای فولادی و کلاف های مختلف را تولید می کند. میلگردها به دو نوع ساده و آجدار تقسیم می شوند. در میلگردهای ساده کربن کمتری وجو دارد که همین امر باعث ایجاد قابلیت فرم پذیری در میلگرد شده است. به همین خاطر از میلگردهای ساده برای جوشکاری و پروژه های صنعتی استفاده می شود. میگرد A2 قابلیت فرم پذیری کمتری نسبت به میلگرد ساده دارد که باعث محدودیت در عملیات جوشکاری و... شده و هم چنین از آن برای استحکام بخشیدن به بتن ها استفاده می شود. میلگرد A3 ماهیت خشک و شکننده ای دارد و تنها برای استحکام بخشیدن به بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد معراج گلستان

قیمت میلگرد معراج کردکوی

این کارخانه در منطقه غرب گلستان واقع شده که آب و هوایی شرجی دارد. از این رو برای جلوگیری از زنگ زدن و فرسوده شدن میلگردها باید از روش نگهداری مناسبی استفاده شود. این کارخانه با در نظر گرفتن شرایط محیطی توانسته علاوه بر حفظ منابع فولادی، از استاندارهای ملی نیز پیروی کند. محصولات فولادی به دلیل شرایط منطقه ای کشور در جهان و همینطور تغییر نرخ دلار و ارز قیمتی روزانه دارد. شما با مراجعه به آهن آلات دی می توانید از لیست قیمت میلگرد معراج گلستان به روز شده مطلع شوید. با مراجعه به سایت آهن آلات دی شما می توانید به صورت آنلاین و دقیق از تمام قیمت ها باخبر شوید. توجه کنید که وزن و ضخامت میلگرد در قیمت آن اثر می گذارد و اگر قصد خرید محصول دارید ما آهن آلات دی را به شما پیشنهاد می کنیم. با آهن آلات دی در ارتباط باشید.

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 20 آجدار A3 فولاد معراج کردکوی

20

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 18 آجدار A3 فولاد معراج کردکوی

18

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 16 آجدار A3 فولاد معراج کردکوی

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 14 آجدار A3 فولاد معراج کردکوی

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 12 آجدار A3 فولاد معراج کردکوی

12

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه
سوالات متداول قیمت میلگرد معراج گلستان
هزینه های ارسال بار میلگرد معراج گلستان از بنگاه تا محل مورد نظر مشتری چگونه تعیین می شود؟
پس از اعلام درخواست مشتری هزینه ارسال محموله از باربری استعلام و به مشتری اطلاع داده می شود و در صورت اخذ تاییدیه از مشتری، محموله ارسال می گردد.
هزینه ارسال میلگرد معراج گلستان با مشتری است یا با کارخانه؟
هزینه ارسال از مبدا کارخانه و بنگاه بر عهده مشتری می باشد مگر این که در فروش از درب کارخانه، شرایط خاصی از طرف کارخانه در نظر گرفته شده باشد.
قیمت میلگرد معراج گلستان بر چه اساس تعیین می شود؟
قیمت میلگرد بر اساس نوع، کیفیت و وزن محصول تعیین می شود و معمولا تحت تاثیر نوسانات بازار ارز و بازار آهن آلات قرار دارد.