مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس

کارخانه فولاد آتیه خاورمیانه واقع در شهرک صنعتی شماره 5 اهواز در زمینی به وسعت 20 هکتار و در ابتدای بزرگراه خلیج فارس به بندر امام خمینی قرار دارد. این شرکت در سال 1395 با مدیریت آقای یارمحمد محمدی مورد بهره برداری قرار گرفت و در حال حاضر با مدیریت آقای دکتر عزیز قنواتی در حال تولید انواع متنوعی از میلگرد های فولادی می باشد. هدف از تاسیس این مجتمع تولیدی رسیدن به خودکفایی در تولید انواع میلگرد در منطقه و هم چنین ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه می باشد.
قسمت اعظمی از تجهیزات مورد نیاز این کارخانه با تکیه بر توانمندی داخلی ساخته شده و نصب آن ها توسط نیروهای متخصص داخلی انجام شده است. کارخانه فولاد آتیه خاورمیانه اولین واحد تولید مقاطع فولادی احداث شده در شهرک های صنعتی می باشد. این کارخانه موفق به اخذ استانداردها و گواهی نامه های زیر شده است:

  • استاندارد ملی ایران به شماره 3132 برای میلگردهای فولادی
  • گواهینامه ISO 9001:2015 در زمینه مدیریت کیفیت در تولید میلگرد
  • گواهینامهOHSAS 18001:2007 برای سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

معرفی محصولات کارخانه فولاد آتیه خلیج فارس

در تولید میلگردهای این کارخانه از مواد اولیه با کیفیت بالا از جمله شمش درجه یک GR60 استفاده می شود. در حال حاضر این کارخانه میلگرد آجدار دوکی و جناقی را در سایزهای 8 الی 40 میلیمتر را تحت استانداردهای ملی ایران ۳۲۳۲، BS 4449 انگلستان و ASTM A615 آمریکا تولید می کند. میلگردهای آجدار تولید شده در مجتمع آتیه خلیج فارس با استحکام کششی ۶۰۰ مگا پاسکال و حداقل استحکام تسلیم ۴۰۰ مگاپاسکال دارای کیفیتی مطلوب می باشد. در تولید میلگردهای این کارخانه از ترکیبات شیمیایی به شکل زیر استفاده می شود: 

  • ۰٫۲۱ درصد سیلیسیم
  • ۰٫۷ درصد منگنز
  • ۰٫۰۱ درصد فسفر
  • ۰٫۰۰۷ درصد گوگرد
  • ۰٫۳۲ درصد کربن

قیمت میلگرد خلیج اهواز

این کارخانه محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند. از جمله خصوصیات میلگردهای کارخانه فولاد آتیه خلیج فارس وزن استاندارد و استحکام بالای محصولات می باشد. کیفیت محصولات کارخانه توسط نیروهای متخصص در بخش های مختلف این شرکت بررسی می شود تا از کیفیت محصول ارائه شده به بازار مطمئن باشند. از عوامل موثر در تعیین قیمت انواع میلگرد می توان به سه مولفه نوع، ضخامت و وزن اشاره نمود.
با توجه به وجود محصولات فولادی از جمله انواع میلگرد با کیفیت پایین در بازار، توصیه ما به شما عزیزان تهیه این محصولات از مراکز و فروشگاه های معتبر می باشد. فروشگاه اینترنتی آهن آلات دی با سابقه ای درخشان در زمینه عرضه محصولات فولادی از جمله فروشگاه های معتبر در این زمینه می باشد که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید انواع میلگرد متناسب با نیاز خود از این فروشگاه نمایید.
مرکز فروش اینترنتی محصولات فولادی آهن آلات دی با احترام به نظر خریداران محترم اقدام به فروش انواع محصولات فولادی در برندهای متنوع نموده است. یکی از این محصولات انواع میلگردهای تولیده شده در کارخانه خلیج فارس اهواز می باشد. برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز این محصولات با مشاورین آهن آلات دی در تماس باشید.

 

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 32 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

32

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 28 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

28

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 25 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

25

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 22 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

22

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 18 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

18

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 20 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

20

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 16 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 14 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
میلگرد 12 آجدار A3 فولاد آتیه خلیج فارس

12

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
نتایج 1 تا 9 از کل 9 نتیجه