نورد فولاد تهران

کارخانه نورد فولاد تهران دومین واحد شرکت نورد گرم فلز بوده و با مدیریت جناب مصطفی عبدالهی واقع در شهرک صنعتی شمس آبادی، 20 کیلومتری جاده تهران-قم از سال 1378 در حال فعالیت است. این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه 50 هزار تن نبشی و ناودانی را دارد. با تلاش مستمر متخصصان ایرانی، در این کارخانه تمام تجهیزات، تولید ملی و داخلی است. تجهیزات از کیفت مناسب و کارآیی بالایی برخوردارند. با ساخت این تجهیزات هزینه بسیار کاهش یافته و برای شرکت گزینه مناسبی بود.

محصولات نورد فولاد تهران

محصولات این کارخانه شامل نبشی، ناودانی و سپری و تسمه و... می باشد. نبشی در سایزهای 3تا7، ناودانی در سایزهای 6تا10، سپری آهنی در سایزهای 2تا14 و میلگرد در سایزهای 8تا40 تولید می شود. برای تولید این محصولات از شمش های سایز 100*100 و 125*125 به عنوان مواد اولیه استفاده می کنند. برای تولید از سیستم های پی ال سی و به طور کامل اتوماتیک استفاده می شود. تمامی محصولات دارای استانداردهای ملی و بین المللی می باشد. این شرکت محصولات خود را به کشورهای اطراف از جمله عراق، افغانستان، گرجستان، ترکیه و ترکمنستان و ....صادر می کند.

قیمت محصولات نورد فولاد تهران

تولید محصولات آهنی و فولادی در هر کشور باعث پیشرفت و توسعه یافتگی آن می شود. از این رو صنعت آهن و فولاد یکی از عمده ترین بخش ها در صنایع محسوب می شود. در حال حاضر قیمت محصولات فولادی به صورت ثابت و مشخص نیست زیرا قیمت فولاد با شرایط کشور و نرخ ارز و میزان آشفتگی بازار تغییر می کند. مجتمع نورد فولاد تهران با تولید محصولات با کیفیت توانسته جایگاه خود را میان تولید کنندگان کشور حفظ کند. تمام محصولات فولادی نورد فولاد تهران از نظر کیفیت مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند و در صورت انطباق با استاندارهای موجود بسته بندی و روانه بازار می شوند. شما با خرید کردن از آهن آلات دی واسطه ها را از این بین برداشته و محصول را با بهترین قیمت خریداری می کنید. هم چنین شما می توانید لیست قیمت آپدیت شده محصولات مجتمع نورد فولاد تهران را در آهن آلات دی بررسی و مشاهده کنید. با آهن آلات دی در ارتباط باشید.

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 10 آجدار A2 نورد فولاد تهران

10

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

10,900 تومان سفارش
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه