کیان کاشان

فولاد کیان کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان میلگرد در سطح کشور می باشد که در زمینی با مساحت هزار هکتار در شهرک صنعتی امیرکبیر کاشان تاسیس شده است. در ابتدا این شرکت با نام کیان آلیاژ شروع به فعالیت نمود و با گذشت زمان به نام کیان کاشان شناخته شد. این کارخانه دارای خطوط تولید نورد سرد و گرم می باشد و تولیدات غیر آهنی همچون شمش آلومینیومی و شمش آلیاژی را نیز تولید می کند.

میلگرد فولاد کیان کاشان

میلگرد کیان کاشان یکی از تولیدات روز این مجتمع می باشد. برای ساخت تمام تولیدات این کارخانه از استاندارد های روز دنیا استفاده شده است. بهره بردای از کارخانه در سال 1381 و با کمک مدیران متخصص در قسمت فولاد های آلیاژی آغاز شد. کیان کاشان در آغاز فعالیت خود توانست سهم قابل توجهی از آلیاژ داخلی را تولید نماید و خود را به عنوان یکی از منابع تولید کننده آلیاژ فلزی معرفی کند. این دسته از فلزات در زمینه های مختلفی اعم از خودرو سازی، در و پنجره، حمل و نقل و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد کیان کاشان

قیمت میلگرد کیان کاشان

یکی از مزایای محصولات تولیدی فولاد کیان استحکام بالای این محصولات و قابلیت جوش پذیری بالای آن می باشد. با توجه به هدف نهایی این شرکت که استاندارد سازی محصولات است تمام محصولات مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید می شوند. شما می توانید قیمت این محصولات را به صورت روزانه از همین صفحه مشاهده نمایید. قیمت ها به محص تغییرات قیمت کارخانه بروز می شوند. در صورتی که برای خرید محصولات نیاز به دریافت مشاوره پیش از خرید دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 18 آجدار A3 کیان کاشان

18

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

تماس بگیرید
میلگرد 16 آجدار A3 کیان کاشان

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

17,450 تومان سفارش
میلگرد 14 آجدار A3 کیان کاشان

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

17,450 تومان سفارش
میلگرد 12 آجدار A2 کیان کاشان

12

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

17,550 تومان سفارش
میلگرد 8 آجدار A2 کیان کاشان

8

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

17,650 تومان سفارش
میلگرد 10 آجدار A2 کیان کاشان

10

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

17,550 تومان سفارش
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه