گروه صنعتی فولاد یزد - احرامیان

گروه صنعتی - تولیدی فولاد یزد احرامیان در سال 1378 در 17 کیلومتری جاده یزد - تفت‭ ‬شهر‭ ‬یزد‭ ‬با هدف تولید فولاد نورد تاسیس گردید و در سال 1380 به بهره برداری رسید. ظرفیت تولید سالانه در این واحد تولیدی – صنعتی 1/2ميليون تن انواع میلگرد، شمش و مقاطع فولادی می باشد. از جمله طرح های توسعه این واحد می توان به گسترش خط تولید محصولات کنونی اشاره نمود. در حال حاضر مدیرعامل مجموعه تولیدی فولاد یزد آقای سید بهادر احرامیان می باشد. فعالیت اولیه این کارخانه در زمینه تولید جعبه دنده برای چاه های با عمق بالا، انواع چرخ دنده و اتصالات لوله بوده استکه در این زمینه جز پیشتازان این صنعت در کشور بوده است. پس از چند سال با تغییر نظر صاحبان مجموعه و با تغییر کاربری، این کارخانه تبدیل به اولین کارخانه خصوصی در عرصه تولید میلگرد به روش نورد گرم گردید. همچنین این کارخانه سهم ارزشمندی در زمینه اشتغالزایی برای مردم منطقه یزد داشته است.

ویژگی محصولات و میلگرد یزد احرامیان

محصولات تولید شده در این مجموعه عبارتند از:

  • انواع میلگردهای آجدار صنعتی و ساده
  • انواع میلگرد خم خورده
  • انواع شمش فولادی
  • تیر آهن
  • کلاف ساده و آجدار
  • تسمه فولادی فابریک

میلگرد های تولید شده در این مجموعه به صورت شاخه های 12 متری در بازار عرضه می شود. میلگردهای آجدار احرامیان در سایز 10 الی 32 میلیمتر تولید می شود. تیر آهن های تولید این مجموعه با تنوع 14، 16، 18، 20 و 22، کلاف ساده با سایزهای 6.5، 8، 10 و 12.5 و کلاف آجدار در سایز 8 و 10 تولید می شود.

قیمت میلگرد یزد احرامیان امروز

از میلگرد برای بالابردن مقاومت مصالح ساختمانی از جمله بتن استفاده می شود. با توجه به کیفیت بالای میلگردهای تولید شده در گروه صنعتی احرامیان، داشتن قیمت مناسب با توجه به شرایط اقتصادی کشور از جمله دغدغه های مدیران این گروه صنعتی بوده است. از جمله عوامل موثر بر قیمت میلگرد کیفیت، نوع و ضخامت میلگرد است که قیمت میلگرد بر اساس فاکتور وزن آن محاسبه می شود.
با توجه به نوسانات شدید در بازارهای ارز و فولاد برای اطلاع از قیمت دقیق محصولات گروه تولیدی احرامیان می توانید به سایت آهن آلات دی مراجعه کنید و از قیمت های به روز این محصولات مطلع شوید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره در مورد محصول مورد نظر خود می توانید از خدمات مشاوره ای کارشناسان آهن آلات دی بهره مند شوید.

 

قیمت میلگرد

عکس محصول قيمت
کلاف 8 آجدار A2 فولاد احرامیان

8

A2

کلاف

-

آجدار

14,350 تومان موجود نمي باشد

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 16 آجدار A3 احرامیان

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

14,050 تومان موجود نمي باشد
میلگرد 14 آجدار A3 احرامیان

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

14,050 تومان موجود نمي باشد
میلگرد 12 آجدار A3 احرامیان

12

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

14,050 تومان موجود نمي باشد
میلگرد 10 آجدار A3 احرامیان

10

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

14,050 تومان موجود نمي باشد

کلاف آجدار

عکس محصول قيمت
کلاف 8 آجدار A2 فولاد احرامیان

8

A2

کلاف

-

آجدار

14,350 تومان موجود نمي باشد
نتایج 25 تا 29 از کل 29 نتیجه