صنایع فولاد سازان امیرآباد

صنایع فولادسازان امیرآباد میلگرد را در سه نوع ساده، کلاف و آجدار تولید و عرضه می کند. این شرکت در سال 1395 شروع به فعالیت کرد. از نظر جغرافیایی امیر آباد در شرق مازندران وقع شده است. این شرکت با توجه به استانداردهای ملی 6030، بین المللی روسیه GOST 3SP و استاندارد بین الملل آلمان DIN RST37_2 کلاف های ساختمانی و کششی خود را تولید می کند.

قیمت کلاف امیرآباد

میلگردهای کلاف در سه سایز 6.5، 8 و 10 میلی متر موجود هستند. کلاف 10 میلی متری یکی از محصولات پرطرفدار امیر آباد به حساب می آید. کلاف های امیر آباد در دو نوع ساختمانی و کششی در فروشگاه اینترنتی آهن آلات دی به فروش می رسند. شما می توانید با توجه به آخرین تغییرات در قیمت میلگرد از طریق این سایت برای خرید اقدامات لازم را انجام دهید. قیمت انواع میلگرد با توجه به نوع، سایز و نوسانات لحظه ای در بازار آهن مشخص می شود.

محصولات صنایع فولاد امیرآباد

میلگرد کلاف به دو صورت ساده و آجدار با قطر های متنوع تولید می شوند. میلگردهای کلاف در ساخت وسایلی مانند پیچ، فنر، سیم خاردار، زنجیرهای فلزی، انواع توری حصاری و ...استفاده می شوند. جنس کلاف ها با توجه به کربن موجود در آن ها تعیین می شودو کلاف هایی که کربن مصرفی در آن ها کم است برای مصارف ساختمانی استفاده می شوند چرا که کشش آنها به نسبت بالاتر است. کلاف هایی پر کربن به دلیل کشش پایین و انعطاف پذیری پایین در ساخت تایر، سیم بکسل و .. استفاده می شوند. برای آگاهی از موجودی انواع کلاف امیر آباد می توانید با پشتیبانی سایت آهن آلات دی تماس بگیرید.

کلاف آجدار

عکس محصول قيمت
کلاف 8 آجدار فولاد سازان امیرآباد

8

-

کلاف

کیلوگرم

آجدار

14,400 تومان موجود نمي باشد

کلاف ساده

عکس محصول قيمت
کلاف 8 ساده فولاد سازان امیرآباد

8

-

کلاف

کیلوگرم

ساده

15,600 تومان موجود نمي باشد
کلاف 10 ساده فولاد سازان امیرآباد

10

-

کلاف

کیلوگرم

ساده, ساختمانی

15,600 تومان موجود نمي باشد
کلاف 6.5 کششی فولاد سازان امیرآباد

6.5

-

کلاف

کیلوگرم

ساده, کششی

16,200 تومان سفارش
کلاف 6.5 ساختمانی فولاد سازان امیرآباد

6.5

-

کلاف

کیلوگرم

ساده, ساختمانی

15,700 تومان سفارش

محصولات انبار

عکس محصول قيمت
کلاف 6.5 امیرآباد آهن آلات دی

6.5

A1

کلاف

کیلوگرم

ساختمانی

16,900 تومان سفارش
کلاف 6.5 کشش امیرآباد آهن آلات دی

6.5

A1

کلاف

کیلوگرم

کششی

تماس بگیرید موجود نمي باشد
نتایج 1 تا 7 از کل 7 نتیجه