کارخانه فولاد قزوین

کارخانه فولاد قزوین با مدیریت آقای حسن پور در سال 1380 تاسیس شد. کارخانه فولاد قزوین به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید میلگردهای فولادی می باشد. این کارخانه به دلیل موقعیت جغرافیایی ویژه و نزدیک بودن به تهران و همچنین ظرفیت بالای تولید شمش فولادی، انواع میلگرد و لوله های جداره چاه، یکی از بهترین تولیدکنندگان مقاطع و محصولات فولادی است. این کارخانه در شهر تاکستان استان قزوین و در 5 کیلومتری جاده تاکستان به ابهر قرار دارد.

مشخصات میلگرد قزوین

میلگردهای تولید شده در کارخانه فولاد قزوین طبق استاندارد A2 روسی تولید می شود که از نوع آجدار ساده می باشد. شکل آج این میلگرد ها به شکل منفرد و موازی می باشد. این میلگرد ها در طبقه محصولات نیمه سخت قرار داردو دارای انعطاف پذیری بیشتری نسبت به میلگردهای تولید شده با گرید A3 دارند. این میلگرد ها دارای تنش گسیختگی 5000 کیلوگرم بر سانتمتر مربع هستند و مقاومت تسلیم آن 3400 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع می باشد. تولیدات این شرکت در سایز 8 الی 20 میلیمتر تولید و به بازار فروش عرضه می شوند.

قیمت میلگرد قزوین

میلگرد های تولید شده در کارخانه فولاد قزوین برای مصرف در صنعت ساختمان سازی مناسب است و از جمله کاربرد های آن استفاده در خاموت ها و دیوارهای برشی می باشد. با توجه به ساختار میلگردهای تولید شده با استاندارد گرید A2 توصیه می شود از انجام جوشکاری بر روی آنها پرهیز کنید.
از عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت انواع میلگرد، وزن آن می باشد که با توجه به نوع و ضخامت میلگرد متغییر است. شما عزیزان می توانید برای خرید انواع میلگرد با توجه به کاربرد مورد نظر پس از مشاوره با کارشناسان با تجربه آهن آلات دی، اقدام به خرید نمایید.
امروزه با توجه به وجود محصولات تقلبی با کیفیت پایین در بازار، پیشنهاد ما به شما خرید میلگرد و محصولات فولادی از مراکز و فروشگاه های معتبر می باشد. یکی از دلایل نشان دهنده محبوبیت مراکز فروش محصولات فولادی از قبیل میلگرد، اقبال عمومی به خرید از این مراکز می باشد. مرکز فروش محصولات فولادی آهن آلات دی با داشتن مشتریان از سراسر ایران عزیز، مفتخر به جلب اعتماد مشتریان خود می باشد.

 

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 14 آجدار A3 قزوین

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,500 تومان سفارش
میلگرد 16 آجدار A3 قزوین

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,500 تومان سفارش
میلگرد 18 آجدار A3 قزوین

18

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,500 تومان سفارش
میلگرد 20 آجدار A3 قزوین

20

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

11,000 تومان سفارش
میلگرد 8 آجدار A2 قزوین

8

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

13,000 تومان سفارش
میلگرد 10 آجدار A2 قزوین

10

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,600 تومان سفارش
میلگرد 12 آجدار A2 قزوین

12

A2

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,600 تومان سفارش
نتایج 1 تا 7 از کل 7 نتیجه