مجتمع فولاد ارگ تبریز

مجتمع فولاد ارگ تبریز در سال 1386 و در استان آذربایجان شرقی - شهر تبریز توسط برادران دقیقی به ثبت رسید. پس از ثبت شرکت با عنوان سهامی خاص، عملیات ساخت و راه اندازی کارخانه در دست اقدام قرار گرفت. پس از گذشت دو سال، خط تولید کارخانه راه اندازی گردید و تولید آزمایشی کارخانه در زمینه تولید داکتیل و چدن آغاز گردید. گسترش و توسعه خط تولید کارخانه در سال 1389 ادامه یافت و در نهایت خط نورد گرم برای تولید شمش فولادی مورد نیاز برای انواع میلگرد راه اندازی شد. در نهایت این مجتمع در سال 1391 موفق به راه اندازی و بهره بردری از خط تولید میلگرد با کیفیتی بالا شد. در حال حاضر مدیر عامل کارخانه فولاد ارگ تبریز آقای رامین دقیقی می باشند. این شرکت با بهره مندی از پرسنل فنی مجرب و با برگذار کردن دوره های آموزشی برای پرسنل خود گامی بلند در جهت ارتقاء کیفیت محصولات خود برداشته است.

محصولات مجتمع فولاد ارگ تبریز

میلگردهای تولید شده در مجتمع فولاد ارگ تبریز جز اصلی ترین محصولات این کارخانه است که با استاندارد A3 و در سایز 16 تا 26 میلیمتر تولید و به بازار فروش عرضه می شوند. از میلگرد در سازه های بتنی برای افزایش استحکام بتن مورد استفاده می شود. میلگردهای آجدار جناغی تولید شده در این مجتمع تولیدی دارای درصدهای متفاوتی از سیلسیم، کربن و منگنز در ترکیبات خود هستند.
از دیگر محصولات این مجتمع تولیدی می توان به شمش های فولادی با سایز 125 در 125 اشاره نمود. بر روی محصولات تولید شده در مجتمع فولاد ارگ تبریز، علامت FAT درج گردیده که نشان از اصالت این محصولات می باشد.

قیمت میلگرد ارگ تبریز

کلیه محصولات تولید شده در مجتمع فولاد ارگ تبریز نطبق بر استانداردهای ملی و بین المللی می باشد. این شرکتت تولیدی با شعار مشتری مداری و افزایش کیفیت محصولات همواره در تلاش است تا جایگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی تثبیت کرده و با تولید محصولات با کیفیت بالا و همچنین با توسعه خطوط تولید نورد فولادی علاوه بر تامین نیازهای داخلی، مازاد تولید خود را به کشورهای هم جوار صادر نماید.
با توجه به وجود نوسانات شدید در بازار ارز و محصولات فولادی برای اطلاع از قیمت های لحظه ای و دقیق به سایت آهن آلات دی مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره از کارشناسان و مشاورین این مجموعه می توانید از طریق سایت اهنک اقدام نمایید. یکی از راه های خرید مطمئن محصولات و مقاطع فولادی، خرید از مراکز و فروشگاه های معتبر می باشد. فروشگاه آهن آلات دی از خوشنام ترین مراکز عرضه این محصولات در کشور می باشد که سال ها افتخار خدمت رسانی به مشتریان بازار آهن و فولاد را در کارنامه خود دارد.

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 12 آجدار A3 ارگ تبریز

12

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,650 تومان سفارش
میلگرد 22 آجدار A3 ارگ تبریز

22

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,350 تومان سفارش
میلگرد 20 آجدار A3 ارگ تبریز

20

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,350 تومان سفارش
میلگرد 25 آجدار A3 ارگ تبریز

25

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,350 تومان سفارش
میلگرد 18 آجدار A3 ارگ تبریز

18

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,350 تومان سفارش
میلگرد 16 آجدار A3 ارگ تبریز

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,350 تومان سفارش
میلگرد 14 آجدار A3 ارگ تبریز

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,350 تومان سفارش
میلگرد 10 آجدار A3 ارگ تبریز

10

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

12,850 تومان سفارش
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه