قیمت میلگرد شاهرود

کارخانه مجتمع فولاد شاهرود با مدیر عاملی جناب سید محمد میرحسینی در سال 1380 واقع در کیلومتر 12 جاده شاهرود-دامغان شروع به فعالیت کرده است. این کارخانه با ظرفیت تولید سالانه 200 هزار تن میلگرد به فعالیت خود ادامه می دهد. پس از گذشت سه سال تصمیم به تاسیس لاین ذوب و ریخته گری با ظرفیت تولید سالیانه 100 هزار تن کردند و در نهایت در سال 1396 موفق به تولید شمش های فولادی شدند. پس از خط ذوب و ریخته گری تصمیم به تاسیس لاین ذوب القایی با ظرفیت تولید سالیانه 300هزار تن گرفته شد. فولاد شاهرود با وجود تجهیزات مدرن و متخصصان حرفه ای موفق شد تا محصولات تولیدی خود را به کشورهای افغانستان و تاجیکستان صادر کند وگستره ی صادرات خود را به سایر کشورها در سال ها آتی افزایش دهد.

قیمت میلگرد شاهرود

محصولات کارخانه میلگرد شاهرود

شرکت فولاد شاهرود با دارا بودن تجهیزات و دستگاه های جدید و خارجی که در کاهش آلودگی و صرفه جویی موثر بوده، موفق به تولید میلگرد آجدار با آنالیز A2 در سایز 8 و میلگرد آجدار با آنالیز A3 در سایزهای 12تا 32 شده است. میلگردهای A2 نسبتا ترد بوده و برای عملیات ساختمانی استفاده می شود. میلگردهای A3 خشک و ترد بوده که برای عملیات های ساختمان سازی استفاده می شود. از میلگردهای گرید A2 و A3 به دلیل شکنندگی که دارند نباید در عملیات های جوشکاری مورد استفاده قرار بگیرند. علامت اختصاری حک شده بر روی تمامی میلگردها به صورت SHS-TC می باشد.

میلگرد شاهرود

قیمت میلگرد شاهرود

یکی از اساسی ترین اجزا برای ساخت و ساز بناها میلگرد است. میلگرد به استحکام و مقاومت سازه کمک می کند و باعث نگه داشته شدن بتن در سازه می شود. بتن به تنهایی قدرت مقاومت در برابر نیرو های کششی و چرخشی را ندارد و خرد می شود. از این رو در تمامی پروژه های ساختمان سازی از میلگرد استفاده می شود. قیمت میلگرد شاهرود به عوامل مختلفی مانند وزن، ضخامت و اندازه ی آن بستگی دارد و هم چنین به شرایطی از جمله آشفتگی های بازار و افزایش و کاهش نرخ ارز بستگی دارد. شما می توانید لیست قیمت کارخانه میلگرد شاهرود را به صورت آنلاین از آهن آلات دی مشاهده کنید. شما با خرید کردن از آهن آلات دی واسطه ها را از میان برمیدارید و محصول را با بهترین قیمت خریداری می کنید. هم چنین شما می توانید لیست قیمت های آپدیت شده را در آهن آلات دی بررسی و مشاهده کنید. با آهن آلات دی در ارتباط باشید

میلگرد آجدار

عکس محصول قيمت
میلگرد 12 آجدار A3 شاهرود

12

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

18,150 تومان سفارش
میلگرد 32 آجدار A3 شاهرود

32

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

تماس بگیرید موجود نمي باشد
میلگرد 22 آجدار A3 شاهرود

22

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

17,200 تومان موجود نمي باشد
میلگرد 28 آجدار A3 شاهرود

28

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

16,000 تومان موجود نمي باشد
میلگرد 25 آجدار A3 شاهرود

25

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

تماس بگیرید
میلگرد 20 آجدار A3 شاهرود

20

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

18,000 تومان سفارش
میلگرد 18 آجدار A3 شاهرود

18

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

18,000 تومان سفارش
قیمت میلگرد 16 شاهرود آجدار

16

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

18,000 تومان سفارش
میلگرد 14 آجدار A3 شاهرود

14

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

18,000 تومان سفارش
میلگرد 10 آجدار A3 شاهرود

10

A3

شاخه

کیلوگرم

آجدار

18,250 تومان سفارش
نتایج 1 تا 10 از کل 10 نتیجه
سوالات متداول قیمت میلگرد شاهرود
چه فاکتورهایی بر قیمت میلگرد شاهرود تاثیر گذار است؟
کیفیت، ضخامت و وزن از عوامل موثر بر قیمت میلگرد شاهرود می باشد.
علامت CU بر روی شاخه میلگرد شاهرود نشانگر چیست؟
علامت CU حک شده بر روی میلگرد شاهرود، نشان دهنده استاندارد A3 (میلگردهای ترد و شکننده) می باشد.
میلگرد شاهرود در حال حاضر به چه کشور هایی صادر می شود؟
تاکنون میلگرد شاهرود به کشورهای تاجیکستان و افغانستان صادر شده و در چشم انداز توسعه این مجتمع، صادرات محصول به سایر کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس نیز لحاظ شده است.