شمش فولادی

شمش فولادی از محصولات میانی نورد فولاد به شمار می آید. این محصول عمدتا به دو شکل Billet و Bloom تولید می شود. که شما می توانید انواع این محصولات را در سایت آهن آلات دی مشاهده نمایید. شمش فولادی بیلت که با نام شمشاد نیز شناخته شده است از مقاطعی به شکل دایره و مربع تشکیل شده است. از مصارف این محصول می توان به تولید میلگرد و سیم اشاره کرد. همچنین شمش فولادی که به شکل بلوم تولید می شود معمولا برای صنایعی همچون ریل، سپری، ناودانی، قوطی و .... کاربرد دارد.

قیمت شمش فولادی

قیمت شمش فولادی به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله این موارد می توان به برند سازنده این محصول، مواد اولیه، بازار جهانی، قیمت دلار، تغییرات ارزی و .... اشاره کرد. شمش ها از پرکاربرد ترین تجهیزات برای صنایع اکستروژن می باشند و روش های ساخت این شمش ها متفاوت است. برای ساخت این محصولات از روش کوره بلند استفاده می شود. همچنین از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت شمش های آهن می توان به قیمت سنگ آهن، قیمت جهانی نفت، هزینه حمل و نقل، قیمت ضایعات آهن یا آهن قراضه، میزان عرضه و میزان تقاضا، نرخ ارز اشاره کرد.

شمش آهن

شمش آهن از نمونه اولین محصولات آهنی قابل حمل و قابل جابجایی می باشد که پس از استخراج آهن و سپس تولید فولاد خام حاصل می شود. این فرایند بعد از انجماد فلز هایی که به صورت مذاب می باشند در قالب انجام و برای چندین هدف قابل استفاده است. اساسا شمس آهن از نمونه قطعات خالصی که پردازش روی آن ها صورت گرفته است به شمار می آیند. از این محصول می توان به عنوان ماده اولیه سازنده مواد و یا محصول نهایی در مصارف مختلف استفاده کرد. شما می توانید برای خرید محصولاتی که در دسته شمش های آهنی و فولادی قرار می گیرند محصولات موجود در این صفحه را مشاهده نمایید و با کلیک روی هر محصول از حزئیات محصول مطلع شوید. همچین کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

شمش فولادی

عکس محصول قيمت
شمش فولادی 125×125 نورد گرم سمنان

6

-

شاخه

شاخه

-

تماس بگیرید موجود نمي باشد
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه